Vůz mezinárodní autodopravy GELUR na cestě

Mezinárodní autodoprava

Cisternové soupravy - doprava PHM

Dopravu PHM zajišťujeme vlastními kapacitami. Protože pohonné hmoty patří k hořlavým látkám s nebezpečím výbuchu, je doprava PHM prováděna v režimu ADR.

K dopravě PHM využíváme cisternové soupravy Schwarzmüller. Cisterna je rozdělena na pět samostatných komor. Cisternová souprava tak může přepravovat až pět různých médií. Celkový objem soupravy činí až 35 000 litrů pohonných hmot.

Vozidlo je vybaveno počítadlem s teplotní kompenzací na 15° C. To také zajišťuje přesný odečet stočeného paliva bez možnosti ovlivnění stavu počítadla obsluhou. Počítadlo je pravidelně cejchováno.

Zakázková doprava PHM je účtována na základě ceníku bez ohledu na přepravované množství pohonných hmot. Pro zákazníky odebírající pohonné hmoty od Gelur, spol. s r. o., zajišťujeme dopravu PHM automaticky. Cena za dopravu je v tomto případě započítána do ceny pohonných hmot.

2005 © GELUR, spol. s r. o.
Výměna zpětných odkazů
CARL - internetová reklamní agentura
Link to Czech version of the pages Link to English version of the web pages Chladírenské soupravy Cisternové soupravy Plachtové soupravy Dodávkové vozidlo Poptávka Kontakty Proč GELUR
  Parkovací místa  
V areálu provozovny autodopravy nabízíme možnost dluhodobého i krátkodobého parkování nákladních vozidel a autobusů. Parkování je zajištěno v areálu ve Vizovicích. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo použijte poptávkový formulář.
  Režim ADR  
GELUR, spol. s r. o., mezinárodní autodoprava, pro Vás zajistí i přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Zajistíme přepravu pohonných hmot (třída 3) a radioktivního materiálu (třída 7).
  TRUCK Help  
Podporujeme tuto nadaci, jejímž cílem je pomoc dětem pozůstalým po obětech nehod řidičů - profesionálů při výkonu povolání.
  Člen ČESMAD  
GELUR, spol. s r. o., je od roku 1990 členem sdružení automobilových dopravců ČESMAD. Jednatel autodopravy je členem sekce Transfrigoroute.