Vůz mezinárodní autodopravy GELUR na cestě

Mezinárodní autodoprava

Chladírenské soupravy

S našimi chladírenskými soupravami jsme připraveni přepravit zboží citlivé na teplotu. Naše chladírenské vozy jsou vybaveny certifikátem ATP. Při přepravě zboží citlivého na teplotu tedy garantujeme vnitřní teplotu v návěsu. Vozy odpovídají příslušným normám a hygienickým předpisům EU.

Chladírenské soupravy mezinárodní autodopravy GELUR, spol. s r. o.

Ke kaionové přepravě používáme chladírenské soupravy předních evropských značek Schwarzmüller a Lamberet. Naše vozy jsou schopny přepravit až 24 tun nákladu v objemu až 90 m³. Podobně jako u plachtových návěsů, i chladírenské vozy jsou vybaveny jednoduchou i dvojitou variabilní podlahou. Využijete-li naše chladírenské soupravy můžete kalkulovat s naložením 33 - 66 palet EURO.

2005 © GELUR, spol. s r. o.
Výměna zpětných odkazů
CARL - internetová reklamní agentura
Link to Czech version of the pages Link to English version of the web pages Chladírenské soupravy Cisternové soupravy Plachtové soupravy Dodávkové vozidlo Poptávka Kontakty Proč GELUR
  Parkovací místa  
V areálu provozovny autodopravy nabízíme možnost dluhodobého i krátkodobého parkování nákladních vozidel a autobusů. Parkování je zajištěno v areálu ve Vizovicích. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo použijte poptávkový formulář.
  Režim ADR  
GELUR, spol. s r. o., mezinárodní autodoprava, pro Vás zajistí i přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Zajistíme přepravu pohonných hmot (třída 3) a radioktivního materiálu (třída 7).
  TRUCK Help  
Podporujeme tuto nadaci, jejímž cílem je pomoc dětem pozůstalým po obětech nehod řidičů - profesionálů při výkonu povolání.
  Člen ČESMAD  
GELUR, spol. s r. o., je od roku 1990 členem sdružení automobilových dopravců ČESMAD. Jednatel autodopravy je členem sekce Transfrigoroute.